„Tänan. Olen väga rahul.“

Tiina K., arhitekt

„Tänan kiire töö ja asjaliku koostöö eest! Soovitan teid ka teistele klientidele.“

Toomas K., eramu energiamärgis

Järgne meile:

Facebook Page Twitter
Infrapunauuring, termograafia

Ehituste termograafias on infrapuna kaamera peamisteks rakendusteks soojalekete avastamine, piirete õhupidavuse kontroll, niiskuskahjustuste avastamine, tehnosüsteemide kontroll, põrandakütte kaablite ja voolikute lokaliseerimine jne.


Teenuse hind tellimustööna on alates 229 eurost.Hallitus kasvab tolmus PDF Trüki E-mail
Kirjutanud Viljar Puusepp   
Reede, 10.Mai.2024 11:03

Toatolm sisaldab orgaanilist ainet, mis on hallitusseentele toiduks. Sellepärast on vaja tube regulaarselt koristada - igapäevaselt, iganädalaselt ja põhjalikumalt igakuiselt. Kui toit kukub põrandale, siis on vaja koristada ka erakorraliselt.

Tolm satub igale poole, kuid koguneb tihti toanurkadesse ning mööbli taha. Kui voodi või kapp on vastu külma välisseina, siis on ka seina temperatuur seal madalam, mis on täiendav tegur hallituse tekkeks. Kuu või paari tagant tuleks ette võtta suurpuhastus, mille käigus koristada raskemini juurdepääsetavad piirkonnad (nt voodialused, kapipealsed, külmkapitagune jne).

Tolmu eemaldamiseks võib kasutada kuivmeetodit, näiteks tolmuimejat, kuid oluline on jälgida, et tolm õhku ei paiskuks. Selleks peab tolmuimejal olema sobiv filter. Märgkoristamisel on tolmu lendumine väiksem ja see võimaldab rakendada erinevaid puhastusaineid ning desinfekante. Teadlikud koristajad oskavad kasutada sobivat vahendit erineva mustuse korral. 

Puhastama peab ka koristustarvikuid, sest vastasel korral võib koristamise käigus mikroorganisme pigem levitada kui hävitada.

Allikas: "Hallitusest puust ja punaseks" Kalle Pilt 2024Jaga teistega:
Digg! Reddit! Del.icio.us! Mixx! Google! Live! Facebook! Technorati! Squidoo! Twitter!
 
«AlgusEelmine12345678910JärgmineLõpp»

Leht 1 / 19
 


Artiklid e-kirjaga!

* Uuringute tulemused
* Mis on renoveerimisel oluline?
* Korteriühistu energiasääst

hoiame Sinu andmed 100% kaitstud

LoginMeil on lehel 6 külalist online