„Pildid on meile suureks abiks ning audiitori (Aivar Kaljula) selgitused olid täiesti ammendavad. Hea meelega kasutame teie firma teenuseid edaspidigi.“

Nele L., eramu omanik

„Suur tänu väärt info eest!“

Kristjan L., eramu soojusfotod

Järgne meile:

Facebook Page Twitter
Hoone tehnokontroll vs termopildistamine PDF Trüki E-mail
Kirjutanud Viljar Puusepp   
Esmasp, 07.Juun.2010 23:30

Tihti tekib inimestel küsimus: "Mis vahe on hoone tehnokontrollil ja termopildistamisel?". Nii ehitusekspert kui ka termograaf mängivad kodu ostul olulist rolli. Erinevus seisneb selles, et termograaf võib leida lekkeid ja märke sellest, mis toimub seina, põranda ja katuse taga.

 

Ülaltoodud pilt on näide sellest, mida ma silmas pean: Termokaamera avastab temperatuuride erinevused igasugusel pinnal ja kui me näeme kaameras ebakorrapärast mustrit, siis me teame probleemse ala ulatust. Võtame näiteks selle pildi veelekkest. Kas tehnokontroll on võimeline silmaga nägema vett tumeda vaiba all? Termokaameraga võime sellised probleemid aga väga kergesti avastada.

Vaatame järgmist pilti... kas lihtne tehnokontroll, mis ei kasuta temokaamerat, leiaks selle katuseakna lekke? Kui ta selle ka leiaks, siis millise info annaks ta remondifirmale, kes tuleb seda parandama? Soojuspildistamisel varustame me Sind fotoga, mis on samasugune nagu see siin all. Sellel on väga detailselt näha probleemi ulatus. See tähendab seda, et Sa säästad raha, sest inimene, kes tuleb probleemi lahendama, saab probleemile otse jälile ega hakka ilmaasjata seinu maha lammutama.

 

Veeleke nurgas

 

Juba enne hoone tehnokontrolli on soovitav teha soojusfotod ja anda need ehituseksperdile. Nii on tal võimalik paremini aru saada hoone seisukorrast ja näha, kus probleemsed piirkonnad on tuvastatavad.

Soojusaudit OÜ-s on inimesed, kes võivad tulla koos kaameraga ja Sinu väljavalitud kinnisvarale "pilgu peale visata". Kui esineb silmnähtavaid probleeme, saad oma ostuotsuse teha sellest lähtuvalt. Võib-olla on probleemide tuvastamine Sinu jaoks suurepärane ostuläbirääkimise võimalus?Jaga teistega:
Digg! Reddit! Del.icio.us! Mixx! Google! Live! Facebook! Technorati! Squidoo! Twitter!
 
 


Artiklid e-kirjaga!

* Uuringute tulemused
* Mis on renoveerimisel oluline?
* Korteriühistu energiasääst

hoiame Sinu andmed 100% kaitstud

LoginMeil on lehel 9 külalist online